Dojazd do obiektu

Obiekt jest dogodnie skomunikowany zarówno z dworcem PKP/PKS oraz z lotniskiem Poznań Ławica. Wskazówki dojazdu, które pomogą Państwu trafić do naszego obiektu zamieściliśmy poniżej. Mamy nadzieję, że okażą się pomocne. 

Dworzec PKP / PKS

Komunikacja miejska:
Zalecanym przystankiem startowym z dworca głównego jest przystanek Dworzec Zachodni. Należy kierować się w stronę peronu numer 6. Na wprost wyjścia podziemnego znajduje się przystanek. Stamtąd liniami numer: 3, 5, 8 w kierunku przystanku Górczyn dojedziemy bezpośrednio na przystanek Krauthofera na którym należy wysiąść.

Do obiektu noclegowego można także dojechać linią nr 14, której nitka znajduję się po lewej stronie tuż za peronem nr 6. Czas przejazdu to ok. 6 minut. Należy wysiąść na 4 przystanku. Następnie należy udać się w kierunku ulicy Macieja Palacza i skręcić w pierwszą ulicę w prawo.
Villa Rosa znajduje się 150 metrów od przystanku Krauthofera.

Z dworca głównego do Villa Rosa dojadą również Państwo bezpośrednio tramwajem linii nr 3 z przystanku Dworzec Główny (w kierunku: Górczyn) znajdującego się na początku mostu dworcowego od strony ulicy Matyi. Linia nr 3 kursuje tylko do godziny 18.51.
Dworzec Górczyn znajduje się w odległości 1,3km od Villi Rosa. Z zajezdni odjeżdżają autobusy do podmiejskich miejscowości m.in. Komorniki, Luboń czy Plewiska. Na przystanek zajezdni dojedziemy każdym tramwajem w stronę: Górczyn tj. linia nr 3, 5, 8, 14.

Taxi/Uber:
Przejazd Uberem lub taksówką zajmie nam ok. 12 min, a koszt to około 10-12 złotych.

Lotnisko Poznań Ławica

Komunikacja miejska:
Z Lotniska Ławica Poznań najlepiej wsiąść w autobus nr 159, którym dojedziemy do przystanku Rondo Kaponiera. Następnie przesiadamy się w tramwaj 14, 5 lub 8 (w kierunku: Górczyn), którym dojeżdzamy prosto do przystanku Krauthofera. Całkowity czas przejazdu to ok. 25-30 minut.

Taxi/Uber:
Przejazd Uberem zajmie ok. 15 minut a jego koszt to 15-20 złotych.

Tutaj jesteśmy ⤵